Ekskluzywny apartament wśród drzew, 7 minut od centrum Warszawy.

Przedwojenna dzielnica Nowe Włochy określane jako Miasto Ogród, w niezwykłej bliskości od ścisłego centrum zaskakuje wszystkich - kryje urokliwe stawy, kilkusetletnie parki i skwery. Cała dzielnica z uwagi na ochronę konserwatora zabytków zachowuję niespotykaną ilość zieleni - ponad 70% powierzchni. Na przestrzeni ostatnich lat Włochy uzyskały wspaniałą komunikację z obwodnicą i autostradą i została na nowo odkryta przez Warszawiaków - jak Saska Kępa zamienia się w ostoję elegancji i klasy.

Na Tumskiej pod numerem 40 stoi piękna, kameralna willa , która pamięta czasy prestiżowego warszawskiego modernizmu. Dominantą willi sa dwa malownicze, stuletnie modrzewie.

Willa przeszła w 2015 roku całkowita rewitalizację, wymianę wszystkich instalacji, podłóg, tynków. Poprzez swoją kameralność - zawiera jedynie 10 apartamentów - oraz prywatny parking i ogromy prawie 1000 metrowy ogród willa będzie unikalnym miejscem dla życia jej mieszkańców.

  • 10 mieszkań w kameralnym apartamentowcu
  • ciekawie rozplanowane dwupoziomowe rozkłady
  • mieszkania trzy i czteropokojowe
  • doskonała komunikacja, bliska odległość od stacji kolejki, przystanków arterii prowadzącej do centrum
  • wysokość mieszkań do 3 m

LOKALIZACJA

Warszawa Włochy to wyjątkowa część stolicy. W bezpośredniej bliskości centrum kryje się zielone zacisze pełne zieleni, stawów, parki i skwery. 

W okolicy dominuje niska zabudowa. Nie ma tu blokowisk a wyłącznie kameralne budynki mieszkalne i zieleń. Nieopodal budynku znajduje się między innymi Park Kombatanta ze Stawem Koziorożca, plac zabaw dla dzieci ścieżki rowerowe, Dworzec kolejki Warszawa Włochy, oraz liczne szkoły, przedszkola i sklepy. Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale i blisko Centrum miasta. 

Bardzo dobra komunikacja z Centrum miasta - ok.20 min. do Centrum, zarówno szybką koleją miejską SKM, WKD i autobusem, przystanek 5min pieszo. Szybki dojazd zapewni nowa ulica Al. 4 Czerwca 1989 r. łącząc dzielnicę Włochy z Bemowem i Al. Jerozolimskimi. 

W okolicy znajduje się aż 12 przedszkoli, 5 szkół podstawowych, 5 gimnazjów, 3 szkoły średnie oraz Szkoła Muzyczna.

Ulica Tumska ma swoje wyjątkowe miejsce w tym obszarze określanym jako Miasto Ogród. Na przestrzeni ostatnich lat, zamienia się w ostoję elegancji i klasy.

Pod numerem 40 do dziś stoi piękna, kameralna willa, która pamięta czasy prestiżowego warszawskiego modernizmu.

Zapytaj o apartament

(krok 1 z 2)

Dane kontaktowe
Zgoda
(krok 1 z 2)

KONTAKT

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Paradox Investment
Tumska 40
02-414 Warszawa

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 18:00